top of page

OFERTA REPORTAŻU ŚLUBNO-WESELNEGO

Drodzy poszukiwacze ekipy foto i wideo

Za jedyne 3500 zł w podstawie oferuję Wam fotoreportaż z dnia Waszego ślubu jakiego sami sobie na pewno nie zrobicie :)) Ciekawa oferta, prawda? Zarejestruję rzeczywistość tego dnia chwila po chwili. Twarz po twarzy. Kadr za kadrem. Jeśli chodzi o treść, oferuję Wam prawdę i tylko prawdę. Prawdę ubraną w barwną, miękką, niemal bajkową formę. Oferuję ulepszoną rzeczywistość. Z upływem lat moja interpretacja wyprze tę doraźną, pełną szczegółów i stanie się oficjalną prawdą. Pokazując te wyjątkowe chwile w wyjątkowy sposób, nie mijam się z nią ani o jotę.

Dominik Peh

spis treści
podstawowy

PAKIET PODSTAWOWY - 3500 zł

12 GODZINY MOJEJ OBECNOŚCI

To akurat tyle, by zaczynając od błogosławieństwa skończyć na oczepinach.

Każda dodatkowa godzina + 200 zł

300 ZDJĘĆ W POSTACI CYFROWEJ

Zdjęcia są w wystarczająco dużej rozdzielczości, by uzyskać najwyższej jakości odbitkę w formacie 30 x 40.

Każde dodatkowe 100 zdjęć + 100 zł

SESJA W DNIU ŚLUBU

Czasami wystarczy 30-40 minut, by zrobić kilka wyjątkowych zdjęć. Oczywiście przy sprzyjających warunkach, niemniej dla kreatywnego fotografa, nie muszą to być rajskie ogrody, czy inne spektakularne plenery :) Ponadto, niezależnie możemy zorganizować sesję z najbliższymi, lub z wszystkimi gośćmi. Jestem do Waszej dyspozycji.  

DOJAZD W PROMIENIU 50 KM.

Licząc od Lublina / Warszawy / Katowic / Krakowa / Rzeszów / Kielce / Częstochowa

Każde dodatkowe 10 km = 5 zł.

CENA 3500 zł

premium

PAKIET PREMIUM - 5000 zł

16 GODZINY MOJEJ OBECNOŚCI

Krótszy czas pracy nie ma wpływu na cenę. 16 godzin zazwyczaj wystarcza, by zaczynać od przygotowań, a skończyć godzinę po oczepinach. Chyba że impreza będzie się dopiero rozkręcać, będę się świetnie bawił i widział szansę na kolejne dobre zdjęcia, to chętnie zostanę nawet do rana :) A bywało tak w mojej karierze, że wracałem taksówką :))

 

Lubię zaczynać od przygotowań i namawiam Was do tego. Dla mnie, to dobry czas by przypomnieć sobie jak się obsługuje aparat, a dla Was by się z nim oswoić :)) Poznać Was i Wasze środowisko. Poznam rodziców, świadków, braci, siostry i kogo tam jeszcze. Kiedy przyjdzie co do czego, oni będą chętniej ze mną współpracować, bo rano zdążyli mnie już polubić :)

 

Przez te wszystkie godziny towarzyszę Wam, niemal nie odstępując na krok. Dokumentuję wszystko co się wokół mnie dzieje, by za XX lat gdy będziecie na nie patrzeć, wspomnienia i emocje tego dnia wracały jak żywe.

500 ZDJĘĆ LUB WIĘCEJ

Ale nie mniej 400 przy założeniu, że zaczynam najpóźniej od wejścia na salę :) No dobra. Od ceremonii. Te zdjęcia są:

1. w dużej  rozdzielczości

Wystarczająco dużej, by uzyskać najwyższej jakości odbitkę w formacie 30 x 40

2. TOP 100 również w wersji do netu

To Wy wybieracie 100 najlepszych zdjęć, ale możecie też zdać się na mnie. Wybrane zdjęcia edytuję pod kątem wyświetlania na ekranach, wyświetlaczach. Nadaję im inne proporcje boków i zmieniam rozdzielczość oraz stopień kompresji, tak by nadal świetnie wyglądały jednocześnie ważąc jak najmniej.

Zdjęcia przekazuję w postaci linku do chmury gdzie przechowywane są przez 3-mce. Mogę je również nagrać na DVD lub na pendriva. Jeśli dostarczysz mi swój wolny od wirusów dysk, też wrzucę Ci nań te zdjęcia.

INDYWIDUALNY TRYB EDYCJI

Będę robił zdjęcia dla Was, więc to mają być Wasze zdjęcia. Tym bardziej, się nimi staną jeśli będziecie mieli realny wpływ na ich ostateczny kształt, a od obróbki zależy baaardzo dużo. Na podstawie tego co TUTAJ piszę wybieracie pewien styl całości. TOP 100 możemy edytować wspólnie. Dosłownie. Możecie, ale nie musicie. Wybrane zdjęcia mogą, być nawet dwóch czy trzech wersjach.

ind

SESJA W DNIU ŚLUBU

Czasami wystarczy 30-40 minut, by zrobić kilka wyjątkowych zdjęć. Oczywiście przy sprzyjających warunkach, niemniej dla kreatywnego fotografa, nie muszą to być rajskie ogrody, czy inne spektakularne plenery :) Ponadto, niezależnie możemy zorganizować sesję z najbliższymi, lub z wszystkimi gośćmi. Jestem do Waszej dyspozycji.  

RELACJA NA ŻYWO - NOWOŚĆ

Jeśli wybierzesz tą opcję, to począwszy od przygotowań lub innego wybranego przez Was momentu, co dwie, trzy godziny, na specjalnym wydarzeniu na FB, będę publikował kilka, kilkanaście najlepszych zdjęć. Udostępniając to wydarzenie, będziecie mogli dzielić się swoim szczęściem z tymi, których z tych czy innych powodów zabrakło przy stole i na parkiecie :) Spokojna głowa. Wybór i przygotowanie zdjęć nie będą zaprzątały mi głowy. Zajmie się tym mój człowiek :)

200 odbitek 10 x 15

200 odbitek wykonanych w wyspecjalizowanym laboratorium, na dobrym markowym papierze z gwarancją trwałości 100 lat. Na najtańszych już po kilku latach widać pierwsze odbarwienia. Po kilkudziesięciu są do wyrzucenia.

50 LAT GWARANCJI

Niestety większość ludzi, w tym najprawdopodobniej również Wy, nie ma co najmniej jednej kopii zapasowej swoich cyfrowych danych. Oznacza to iż na pewno je utracicie. To tylko kwestia czasu. Bezkosztowo będziecie mogli odzyskać tylko zdjęcia z Waszego ślubu. Wystarczy do mnie napisać, zadzwonić, bo przez 50 lat będę je przechowywał na specjalnym dysku.

POWIĘKSZENIE W RAMIE 40 X 60

Wielkoformatowe powiększenie w ramie z paspartu. Zdjęcie jak i kolor ramy wybieracie sami.  

DOJAZD W PROMIENIU 50 KM.

Licząc od Lublina / Warszawy / Katowic / Krakowa / Rzeszów / Kielce / Częstochowa

CENA 5000 zł

dodatki

DODATKI od 149 zł

STRONA WWW - 350 zł

Taka strona to +10 do organizacji. Zamiast wysyłać do gości setki sms-ów, maili, tłumaczyć każdemu z osobna gdzie sala a gdzie kościół czy urząd, wysyłasz link do strony. Na niej zamieszczę, adres kluczowych miejsc wydarzenia, mapę Google z zaznaczonymi miejscami, dane kontaktowe do Was i kogo tam będziecie chcieli. Może też pojawić się Wasza wspólna historia z zdjęciami i wideo. Natomiast już po znajdą się tutaj zdjęcia i opcjonalny przycisk “pobierz”. Cała strona lub wybrane zakładki mogą być zabezpieczone hasłem. Przez 12 m-cy strona będzie dostępna pod adresem www + WASZEIMIONA + któreś z rozszerzeń. Przykładowe strony TUTAJ / TUTAJ / TUTAJ

ALBUM 100 x 15 x 21 - 149 - 400 zł

Przedstawię Wam kilka propozycji albumów i w oparciu o Wasz wybór ustalimy cenę. Rekomenduję jednak klasykę gatunku i elegancji. Album z stoma wklejanymi zdjęciami w formacie 15 x 21. Grube kartki przekładane pergaminem. Koszt 149 zł. Można oczywiście bez problemu znaleźć sam album za 2 stówy, wtedy jednak koszt całości będzie zbliżał się do górnej granicy.

ALBUM 200 x 10 x 15 - 150 - 300 zł

Tak jak w przypadku dużego albumu. Cena końcowa zależy od wybranego przez Was albumu.

FOTOKSIĄŻKA 40 STRON - 260 zł

W tej kategorii rozstrzał cenowy jest ogromny. Te najtańsze oferują podłą jakość i trwałość, więc w ogóle nie biorę ich pod uwagę. Te najdroższe, to na ogół zwykłe naciągactwo. Ja proponuję rozwiązania, które doskonale łączą stosunek ceny do jakości. Poniższa cena dotyczy fotoksiążki w formacie A4 lub 20 x 20 zawierającej 52 strony. To tyle, by bez utykania pomieścić 100 zdjęć. 1 strona więcej / mniej = + - 4,5 zł

DOWOLNE POWIĘKSZENIE

Przedstawiam Wam kilka ram, ramek do wyboru. Mogą to być kolaże zdjęć. Ze względu na dużą mnogość możliwości cenę ustalamy indywidualnie.

SESJA W INNYM DNIU - 500 zł

Czas sesji: 3 godziny.

Wybieracie 50 zdjęć spośród kilkudziesięciu. Jak w przypadku zdjęć z dnia ślubu, decydujecie o ich stylistyce, lub wręcz możecie edytować je razem ze mną.

Każda kolejna godzina + 200 zł.

PORÓWNANIE
bottom of page